Полилозите
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Закони, синдроми и аксиоми на Блаже

Go down

Закони, синдроми и аксиоми на Блаже Empty Закони, синдроми и аксиоми на Блаже

Писане  blag009 Пет Фев 15, 2008 5:18 pm

Закони, синдроми и аксиоми на Блаже !
Е, и тук шъ си открехна Закончетата Блажеви. За сига шъ се поослушам, чопнах тук и там ... дубрее !
Кибик Блаже

blag009

Брой мнения : 6
Registration date : 15.02.2008

Върнете се в началото Go down

Закони, синдроми и аксиоми на Блаже Empty Писане на отговор

Писане  Полилози Пет Фев 22, 2008 10:05 pm

Бойко Борисов със сигурност ще размести сегашния пасианс, но изобщо не съм убеден, че може да спечели избори. За него работят много високо платени социолози, пиари и спин доктори (нямам предвид такива, които лекуват AIDS Wink), на които плаща с парите на Цветелина, но той не владее никаква част от държавната машина - дори СОС го върти, както си иска. Изборите ще спечели този, който има реална власт - олигархията и поддържаната от нея тройна коалиция, която дотогава може да стане двойна, понеже царят вече си е чист deadweight.

Цитат:
Важен е факта, че тези хора са дошли!

Не, не е важен точно този факт. Много от тях са дошли, защото симпатизират на Бойко, или мразят турците по принцип (разни атакаджии), но това не са ориентирани гласоподаватели. Както и да е - много съм черноглед в последно време, затона предпочитам да не говоря за политика.

За комунистите си напълно прав - тези хора и в Европарламента да попаднат, си остават едни нереформируеми, неподлежащи на погражданяване, прости крадци.

Полилози
Гост


Върнете се в началото Go down

Закони, синдроми и аксиоми на Блаже Empty Зависи !!!!

Писане  blag009 Съб Фев 23, 2008 5:27 pm

Зависи чадо от бат Бойко! Но припомни си Рейгън, пък и виж самият Буш кво дърво е !!!
Важен е екипа с който шъ работи бат Бойко. Тия дни имах една интересна среща и бях очарован от идеята "Закуска с бисквитки с ... политици"!!!! Ти знаеш ли нещо по-подробно за тоя американски обичай , при който група граждани канят политици на "Закуска с бисквитки" и задават неудобни въпроси !!!
За сега според мен бат Бойко се държи в границите на нормалното , е имам тук там забележки но кой ли ме пита ! Very Happy
Кибик Блаже

blag009

Брой мнения : 6
Registration date : 15.02.2008

Върнете се в началото Go down

Закони, синдроми и аксиоми на Блаже Empty Re: Закони, синдроми и аксиоми на Блаже

Писане  blag009 Чет Май 05, 2011 3:16 pm

blag009 написа:Зависи чадо от бат Бойко! Но припомни си Рейгън, пък и виж самият Буш кво дърво е !!!
Важен е екипа с който шъ работи бат Бойко. Тия дни имах една интересна среща и бях очарован от идеята "Закуска с бисквитки с ... политици"!!!! Ти знаеш ли нещо по-подробно за тоя американски обичай , при който група граждани канят политици на "Закуска с бисквитки" и задават неудобни въпроси !!!
За сега според мен бат Бойко се държи в границите на нормалното , е имам тук там забележки но кой ли ме пита ! Very Happy
Кибик Блаже
Боабачо привет! cheers
Бих те помолил да се свържеш с мен по е-майла blag009@abv.bg
Кибик Блаже

blag009

Брой мнения : 6
Registration date : 15.02.2008

Върнете се в началото Go down

Закони, синдроми и аксиоми на Блаже Empty Re: Закони, синдроми и аксиоми на Блаже

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите