Полилозите
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Текущи мнения и коментари / от Админ - Боабаб /

3 posters

Go down

Текущи мнения и коментари / от Админ - Боабаб / Empty Текущи мнения и коментари / от Админ - Боабаб /

Писане  Admin Сря Апр 16, 2008 7:54 am

Тъй като някои от форумите, където пишех досега се попромениха реших отново да съживя този форум. Гледайте на него като на гостоприемен Блог.

Admin
Admin

Брой мнения : 17
Registration date : 10.01.2008

https://boabab.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Текущи мнения и коментари / от Админ - Боабаб / Empty Re: Текущи мнения и коментари / от Админ - Боабаб /

Писане  Admin Чет Апр 17, 2008 7:04 am

Днес сутринта при Коритаров Бойко каза нещо доста вярно за сегашната коалиция и ръководния им потенциал - че да излезе на улицата може да събере по-способни да управляват хора. :grin:

А шефа на сдружението на индустриалците каза, че са били при Станишев на 8-ми февруари и са му казали, че страната се нуждае от много бързи реформи, каквито са били и предложени, за да не се стигне до икономическа криза. Разбира се досега нямало реакция и вече било късно.

Admin
Admin

Брой мнения : 17
Registration date : 10.01.2008

https://boabab.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Текущи мнения и коментари / от Админ - Боабаб / Empty Боабабе, Защо?

Писане  Homan Чет Апр 17, 2008 9:21 am

Знаеш, че съм се отказала да правя политически коментари, и защо ме караш зорлем да те търся тук?
Laughing
За да не разводнявам тук дискусиите... отбивай се в ЕСФ - поне стихове публикувай, ако не друго....
и за мудурация ...
М

Homan
Гост


Върнете се в началото Go down

Текущи мнения и коментари / от Админ - Боабаб / Empty Re: Текущи мнения и коментари / от Админ - Боабаб /

Писане  Admin Чет Апр 17, 2008 9:31 am

Отбивам се. Ще направим една модерация и на Симеоново през май.

Сега ще отворя тема за общи приказки. Very Happy

Admin
Admin

Брой мнения : 17
Registration date : 10.01.2008

https://boabab.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Текущи мнения и коментари / от Админ - Боабаб / Empty Re: Текущи мнения и коментари / от Админ - Боабаб /

Писане  Boabab Вто Апр 22, 2008 8:19 am


Boabab
Admin

Брой мнения : 107
Registration date : 10.01.2008

Върнете се в началото Go down

Текущи мнения и коментари / от Админ - Боабаб / Empty Re: Текущи мнения и коментари / от Админ - Боабаб /

Писане  Boabab Сря Апр 23, 2008 7:31 am

Всеки е свидетел колко бедни и едноообразни са новините у нас. Така е на първо място защото у нас, извън сивия сектор, се постигат много малко факти. На този фон гвоздей се оказа съобщението, че в Англия масово се злоупотребявало с данни на потребителите. Не знам си за колко хиляди души били откраднати лаптопи с данни...И си спомних за критиките на англичаните за Могилино, за корупцията и престъпленията...Така България опита "Империята отвръща на удара". Very Happy

Boabab
Admin

Брой мнения : 107
Registration date : 10.01.2008

Върнете се в началото Go down

Текущи мнения и коментари / от Админ - Боабаб / Empty Re: Текущи мнения и коментари / от Админ - Боабаб /

Писане  Boabab Сря Апр 23, 2008 2:06 pm

Доста важна статия в Шпигел за България:

http://www.afera.bg/index.php?option=com_content&task=view&id=612&Itemid=2

Boabab
Admin

Брой мнения : 107
Registration date : 10.01.2008

Върнете се в началото Go down

Текущи мнения и коментари / от Админ - Боабаб / Empty Re: Текущи мнения и коментари / от Админ - Боабаб /

Писане  Boabab Чет Апр 24, 2008 7:02 pm

Тази вечер гледах новините, в които имаше реплики на ръководителите на опозиционните сили към правитлеството. Най-яркия упрек, който Иван Костов отправи към управляващите беше липсата им на диалогочност...Правилно, си рекох, но си и помислих, какво ще си помислят всички, които го слушат и имат мнение за неговата диалогочност...

Правилна критика, но не хваща декиш. Защото трябва да си доказал и да доказваш диалогичност. Иначе се излагаш и излагаш все повече привържениците си.

Boabab
Admin

Брой мнения : 107
Registration date : 10.01.2008

Върнете се в началото Go down

Текущи мнения и коментари / от Админ - Боабаб / Empty Re: Текущи мнения и коментари / от Админ - Боабаб /

Писане  Boabab Съб Апр 26, 2008 3:17 pm

Аз продължавам да се страхувам от закони и правила, които няма кой да спазва.

Ето една статия, в която ще почувствате отношението на света, в който нещата се измерват във факти, а не с приказки и оправдания.


http://www.capital.bg/show.php?storyid=490144


И един цитат оттам:



Бившият федерален министър на вътрешните работи с едва прикрита нервност понася заобиколилите го хора, а-ха да поеме с отривист жест към входа, но явно има да каже нещо важно на българския дипломат и остава с върховно усилие на волята. От петте им минути в ъгъла се виждат само съсредоточеният поглед на Шили и дълги обяснения с широки жестове на Меглена Плугчиева.



Аз лично ще повярвам, че един закон може до доведе до нещо положително ако Плугчиева, например, сега успее да направи пробив с проектите и усвояването на парите...И никой не може да ме убеди, че законите са тези, които ще й попречат...Или тя няма да има глава за тази работа / твърде вероятно, и не че не вярвам, че е способна или честна, просто ако постигне нещо ще е уникат / или няма да й позволят, което може да се разреши, като проговори пред някоя медия.


Последната промяна е направена от Boabab на Нед Апр 27, 2008 6:15 am; мнението е било променяно общо 1 път

Boabab
Admin

Брой мнения : 107
Registration date : 10.01.2008

Върнете се в началото Go down

Текущи мнения и коментари / от Админ - Боабаб / Empty Re: Текущи мнения и коментари / от Админ - Боабаб /

Писане  Boabab Нед Апр 27, 2008 6:14 am

Христос Възкресе!

От 3 години, за тази свята нощ, не бях ходил в Александър Невски. Явно мафията през последните гдини е посегнала и на този празник. Църквата и отвън беше пълно с хора, половината, от които си бяха запалили свещите предварително. Опитах се да кажа на един младеж, че свещите се палят по-късно, а той ми отвърна "знам" и си продължи.

Отвън, след като Максим обяви "Христос Възкресе", никой не пренесе от огъня / пренесен, както обявиха от Божи гроб / към "миряните", които мирно се повлякоха...кой знае накъде...

Явно мафията не позволява на духовниците да разясняват на непосветените какъв трябва да е редът при църковните празници или отново на линия е принципът издигнат от комунистите 1990 година - така да направят, че народът никога повече да не помисли за капитализъм.

Boabab
Admin

Брой мнения : 107
Registration date : 10.01.2008

Върнете се в началото Go down

Текущи мнения и коментари / от Админ - Боабаб / Empty Re: Текущи мнения и коментари / от Админ - Боабаб /

Писане  СВОБОДЕН Пон Апр 28, 2008 9:37 am

Boabab написа:Христос Възкресе!
Явно мафията не позволява на духовниците да разясняват на непосветените какъв трябва да е редът при църковните празници или отново на линия е принципът издигнат от комунистите 1990 година - така да направят, че народът никога повече да не помисли за капитализъм.

Христос Воскресе! Честит празник.

А обиколиха ли три пъти църквата с огъня както би трябвало да направят? Защото така се прави. Но днешните православни духовници не правят това. Те дори не служат, а пускат запис и в полунощ излизат да ни кажат Христос Воскресе и после се прибират.

СВОБОДЕН

Брой мнения : 31
Location : София
Registration date : 10.01.2008

Върнете се в началото Go down

Текущи мнения и коментари / от Админ - Боабаб / Empty Re: Текущи мнения и коментари / от Админ - Боабаб /

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите